KKK

Korduma kippuvad küsimused!

Miks mu robot mustal vaibal ei sõida?

Mamibot robotid ei pruugi toimida teatud tumedat või musta värvi pindadel. Kukkumisandurid, mis tuvastavad trepiastet või serva, kust robot saaks alla sõita, võivad tuvastada tumedaid värve kui kukkumisohtu ja robot ei pruugi liikuda viimaste peale puhastama. Kui juhtub selline olukord, siis Mamibot üritab tumedaid pindu tagurdades vältida või annab veateate Er08 (kukkumise veateade).

Kuidas võtta ära Mamibot roboti ajakava?

PreVac mudelitel vajutada kaks korda “Plan” nuppu puldil ning veendudes, et vajutused robotis registeeruvad ning robot annab piiksude või hääletooniga tagasisidet. ExVac mudelitel vajutada ja hoida all ajakava määramise nuppu. Robot annab märku, kui ajakava on eemaldatud.

Lisaks tuleb kontrollida, et mobiilirakendusest ei ole määratud robotile ajakava.

Mida ja kuidas ma pean oma robotil hooldama?

Umbes ühe korra kuu jooksul võiksid oma robottolmuimeja rattad üle kontrollida. Vaata, et nad poleks enda ümber kerinud juuksekarvu või, et nende vahele pole läinud liiva, kruusa või mingeid muid jubinaid. Juhul kui juuksekarvad nende ümber kerinud, saad need eemaldada kasutades komplektis olevat puhastusnuga.

Meie robottolmuimejatel on peahari mis käib robotist välja. Kui oled roboti peaharjase eemaldanud, siis kasuta kääre või spetsiaalset robottolmuimejaga kaasas olnud nuga, et juuksekarvad eemaldada.