-50%
Segway drift picture
Segway drift picture
Segway drift picture
Segway drift picture

Segway Drift W1 tasakaaluliikur

Kuumakse alates 10.79 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

299.00 

Pakkumine kehtib veel:
11Päeva01Tund09Minutit54Sekundit

Segway Drift W1 on uuttüüpi tasakaaluliikur millega sõitmine on nagu rulluiskudega sõitmine.

Segway Drift W1 saab sõita kuni 12 km / h (7,5 miili tunnis) ja on kolm korda kiirem kui kõndides. Täielikult laetud e-uisud pakuvad teile 45-minutist sõitu ja tagavad teile lõbusad ajad!

Silikonist kaitse
RGB LED Tuled
45 Min Aku kestvust
10% Mäkke tõus
IPX6 Pritsme kindel
Kaasaskantav
Tarneaeg: 2 - 5 tööpäeva Kategooriad: ,
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Liitiumaku disain koos täiustatud turvafunktsioonidega

Drift W1-l on lisaks intelligentsele akuhaldussüsteemile nii IP54 (suurarvuti) kui ka IPX6 (aku) kaitse, mis võimaldab sellel reaalajas aku tervist jälgida ja hoiab ära selle ülekuumenemise.

Kerge ja hõlpsasti kaasaskantav tasakaaluliikur

Tänu alla 4 kg kaaluvate e-uiskude kergusele ja alumistele elastsetele ribadele saate e-uiske hõlpsalt ühe käega kaasas kanda, kuhu iganes lähete. Lisaks mahuvad ilusti kotti, ehk sobilik ka kaasas kantav tööle või kooli minnes. Uudne tasakaaluliikur Segway Drift W1

Suure võimsusega rummelmootor, ainulaadne turvisekujundus

Suure võimsusega rummumootor ja spindlikujuline turvisekujundus aitavad saavutada paindlikumat juhtimist. Lisaks on väga vastupidavad mootrid.

Libisemiskindel jalamatt

Maksimeerib teie sõidumugavust, takistades jalgade libisemist jalast. Sobivad kõikide jalanõudega. Segway tasakaaluliikuri matid on tehtud kvaliteetsest silikoonist, mis takistavad jalge alt ära libisemast.

10mm silikoonist kaitserauad

Mõlemas otsas olevad silikoonist kaitserauad on mõeldud teie toote kaitsmiseks muhkude ja kriimustuste eest. Ehk vigastused ei teki kergelt. Pikaajaline vastupidavus ja vajavad vähe hoolt.