Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete töötlemine

Goldstar Eesti OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Goldstar Eesti OÜ kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks. Püsikliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

  • kontaktandmete (sh sinu nimi, isikukood, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil või mujal (näit. kauplused)
  • veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu
  • ostu või tellimuse sooritamisel meie poes või e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel (Goldstar Eesti OÜ võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad isikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid)
  • järelmaksutaotluse esitamisel
  • muude andmete kogumine

Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht). Võime koguda ka andmeid üldistatud klienditegevuste kohta meie veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena.

Kogutud isikuandmete kasutamine

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Mamiboti tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks.

Kliendi paremaks teenindamiseks võib Goldstar Eesti OÜ avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Goldstar Eesti OÜ-le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport või järelmaksu teenuse pakkumine.

Kogutud isikuandmete muutmine

Kliendi tuvastamiseks ja temaga kontakteerumiseks kogutud isikuandmeid on võimalik näha, muuta ja täiendada meie veebisaidil „Minu info“ alas. E-maili (Mamiboti veebisaidi kasutajatunnuse) muutumisel palume meid sellest teavitada, kuna seda ei ole kliendil endal võimalik muuta.

Isikuandmete kaitse

Goldstar Eesti OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõiki Mamiboti e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Meie veebisaiti kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@mamibot.ee.

Küpsistepoliitika

Meie veebisait kasutab küpsiseid ja muid sarnaseid tehnoloogiaid, et pakkuda täielikumat ja tõhusamat lehekülastust.

Sirvides brauseris olevaid Mamiboti veebisaite, mis lubavad küpsiseid vastu võtta, nõustute küpsiste ja muu sarnase tehnoloogia kasutamisega, mida on vaja nende dokumentide korrektseks vaatamiseks, nagu käesolevas dokumendis märgitud.

Teave küpsiste ja veebimajakate kohta

Küpsised on väikesed tekstifailid, mida veebisaidid brauseri või brauseri mällu brauseri ajal mällu salvestavad. Nagu enamik teisi veebisaite, kasutame neid küpsiseid, et mõista, kuidas kasutajad kasutavad meie teenuseid ja soovime parandada seda vastavalt.

Veebimajakas on väike pilt veebilehel või meililistis, mis võimaldab meil otsustada, kas olete tutvunud teatud sisu või e-kirjaga või mitte.

Hädatarvilikud küpsised.
Need küpsised on esmatähtsad selleks, et meie Sait toimiks ja Te saaksite sellel ringi liikuda ning selle võimalusi kasutada. Ilma nende esma tarvilike küpsisteta, ei pruugi me olla võimelised pakkuma kindlaid teenuseid ja võimalusi ning meie Sait ei funktsioneeri nii sujuvalt nagu me sooviksime.

Sellel Saidil leiduvad hädatarvilikud küpsised võivad sisaldada:

Küpsis Kirjeldus Domeen
woocommerce_cart_hash Salvestab kodeeritud stringi, mis esindab WooCommerce’i ostukorvi sisu mamibot.ee
_icl_current_language Sisaldab lehe kasutaja praegust keelt mamibot.ee
wordfence_verifiedHuman Kaitseb saiti pahatahtlike rünnakute eest mamibot.ee
wp_woocommerce_session_e21d9b9fef97b45a4957a581638942c5 Küpsis sisaldab teavet kliendi identifitseerimise ja seansi aegumise aja kohta. Külastajatele on see juhuslikult genereeritud krüptograafiliselt tugev ID. mamibot.ee
woocommerce_items_in_cart Salvestab ostukorvis olevad tooted mamibot.ee
wfvt_ See on küpsis, mis on sisselogitud kasutajate jaoks mamibot.ee
wpml_referer_url See küpsis lisatakse iga kord kui lehte külastate. Saate muuta lehekülje keelt ja kui see küpsis ei ole lisatud siis võite saada vale informatsiooni mamibot.ee
gridcookie Lehe saidil oleva teema küpsis, mida kasutatatakse veebi disainimiseks. mamibot.ee

Jõudlusküpsised.
Jõudlusküpsised, mida vahel kutsutakse ka analüütilisteks küpsisteks, koguvad informatsiooni selle kohta, kuidas Te Saiti kasutate ja võimaldavad meil parandada lehekülje toimimist. Näiteks on jõudlusküpsised suutelised näitama meile seda, kuidas Te meie Saiti kasutate, ja parandama seda, kuidas Sait toimib. Näiteks näitavad jõudlusküpsised meile seda, millised on kõige enam külastatud leheküljed meie Saidil, millised on üldised Saidi kasutamise mustrid ja samuti on meil tänu küpsistele võimalik märgata võimalikke raskuseid, mis Teil Saidi kasutamisel esinevad ning näha seda, kas reklaam on efektiivne või mitte.

Sellel Saidil leiduvad jõudlusküpsised võivad sisaldada järgnevat:

Küpsis Kirjeldus Domeen
_ga, _gid, _gat Küpsiste komplekt teabe kogumiseks ja statistika koostamiseks veebisaitide kasutamise kohta ilma isiklike andmete esitamiseta üksikute külastajate kohta mamibot.ee
_zlcmid See küpsis tagab kliendiga live’s suhtlemise funktsionaalsuse. mamibot.ee

Kuidas Mamibot neid tehnoloogiaid kasutab?

Autentifitseerimine ja navigatsioon

Iga kord, kui logite sisse oma Mamiboti kontole, luuakse seansiküpsis, mis võimaldab teil jääda sisse logida kõigil saidi lehtedel; need küpsised on ostuprotsessi haldamiseks hädavajalikud.

Isegi anonüümseid külastajaid jälgib seansiküpsis, mis võimaldab meil näiteks lugeda, mitu kasutajat külastas meie saiti, kui kaua nad jäid ja millistele lehtedele nad kõige enam meeldisid. See teave aitab meil meie veebisaiti pidevalt täiustada ja aja jooksul parandada lehe arengut, et saaksime rahuldada kasutajate ootusi.

Seansi küpsised ei kogu isikuandmeid ja need kustutatakse sirvimisseansi lõpus või brauseri sulgemisel.

Statistika ja teadusuuringud

Küpsised võimaldavad meil mõista, kuidas külastajad kasutavad meie teenuseid ja milliseid funktsioone või sisu kasutajad on eriti hinnatud. Näiteks küpsised võivad meile anda teavet selle kohta, kui palju kasutajaid on külastanud konkreetse toote lehel või milliseid märksõnu nad seal sinna jõudmiseks kasutasid.

Teatud teabe kogumiseks, näiteks navigatsiooni statistika jaoks kasutab meie veebisait Google Analyticsi. Google Analyticsi abil loodud küpsiste kohta lisateabe saamiseks lugege ametlikke dokumente siit.

Reklaam

Mamibot võib kasutada küpsiseid ja veebimajakaid, et hinnata näiteks kvaliteetset sisu pakkuvate reklaamide ja infolehtede toimivust ja efektiivsust.

Keelake või kustutage küpsised

Enamiku veebibrauserite seadeid saate muuta selleks, et küpsiseid enam ei aksepteeritaks või neid ei lubataks. Kuigi mõnede meie teenuste küpsised ei ole nõutavad, siis nende täieliku deaktiveerimise korral ei pruugi Mamiboti veebisaidid korralikult töötada.

Samuti saate kustutada oma seadmesse juba salvestatud küpsised.

Lugege küpsiste haldamise juhiseid Internet Exploreris

Lugege Firefoxi küpsiste haldamise juhiseid

Lugege Google Chrome’i küpsiste haldamise juhiseid

Lugege Safari küpsiste haldamise juhiseid

Mamibot privaatsuspoliitika