KKK

Korduma kippuvad küsimused!
Robottolmuimeja hooldus

Miks mu robottolmuimeja mustal vaibal ei sõida?

Mamibot robotid ei pruugi toimida teatud tumedat või musta värvi pindadel. Kukkumisandurid, mis tuvastavad trepiastet või serva, kust robot saaks alla sõita, võivad tuvastada tumedaid värve kui kukkumisohtu ja robot ei pruugi liikuda viimaste peale puhastama. Kui juhtub selline olukord, siis Mamibot üritab tumedaid pindu tagurdades vältida või annab veateate Er08 (kukkumise veateade).

Kuidas võtta ära Mamibot roboti ajakava?

PreVac mudelitel vajutada kaks korda “Plan” nuppu puldil ning veendudes, et vajutused robotis registeeruvad ning robot annab piiksude või hääletooniga tagasisidet.
ExVac mudelitel vajutada ja hoida all ajakava määramise nuppu. Robot annab märku, kui ajakava on eemaldatud.

Lisaks tuleb kontrollida, et mobiilirakendusest ei ole määratud robotile ajakava.

Robottolmuimeja hooldus

Puhastuskopsikut puhastada alguses tihedamini, iga paari päeva tagant. Pärast paari nädalat võiks robottolmuimejat koristada vähemalt nädalas korra. Kui on lemmikloomad siis paar korda nädalas.

Umbes ühe korra kuu jooksul võiksid oma robottolmuimeja rattad üle kontrollida. Vaata, et nad poleks enda ümber kerinud juuksekarvu või, et nende vahele pole läinud liiva, kruusa või mingeid muid jubinaid. Juhul kui juuksekarvad nende ümber kerinud, saad need eemaldada kasutades komplektis olevat puhastusnuga. Vaata videot, kuidas puhastada siit – Youtube, alates 1:33

Meie robottolmuimejatel on peahari mis käib robotist välja. Kui oled roboti peaharjase eemaldanud, siis kasuta kääre või spetsiaalset robottolmuimejaga kaasas olnud nuga, et juuksekarvad eemaldada.

Lubjakivi tekib veeanumasse

Kui teie kodus on vesi suure lubjakivi sisaldusega, siis võib tekkida probleem vee läbilaskevõimega. Sellele on lahendus, meie robottolmuimejate veekopsikutes on olemas filtrid, mis lasevad vett läbi. Filtrisse võib teha nõelaga paar auku juurde, siis pääseb ka vesi uuesti läbi. Kui probleem ei lahene, siis on võimalik osta uued filtrid meie e-poest.

Servade ületamine

Mamibot robottolmuimejad ületavad kuni 2cm lävepakke ja astmeid. Kui aste on täisnurgaga ja üle 1 cm kõrge, robottolmuimeja ei pruugi üle astme minna.

Lävepakk peaks olema väikse kaldega, et robot pääseks kindlalt üle lävepaku.

kkk

Hooldusleht

Kui saadate robottolmuimeja hooldusesse postiga või ei saa ise kohapeale tulla. Palume täita hoolduslehe ja panna robotiga kaasa –
Hoolduslehe leiab siit -> TÖÖLEHT