Kontakt

Mamibot kristiine esinduspunkt

Müügipunkt Kristiine Keskuses

Avatud E-P 10:00-21:00

Endla 45, 10615 Tallinn

Mamibot rocca al mare esinduspunkt

Müügipunkt Rocca Al Mares

Avatud E-P 10:00-21:00

Paldiski mnt 102, Tallinn

Müügipunkt Ülemiste Keskuses

Avatud E-L 10:00-21:00, P 10:00-19:00

Suur-Sõjamäe 4

Tartu Mamibot

Müügipunkt Tasku Keskuses

Avatud E-L 10:00-21:00, P 10:00-18:00

Turu 2, 51004 Tartu


Müügipunkt Astri Keskuses

Avatud E-R 10:00-20:00

Tallinna maantee 41, Narva

Müügipunkt Port Arturis

Avatud E-P 10:00-20:00

Lai 11, Pärnu

Kontor/robotite hooldus

Avatud E-N 09:00-16:00
R 09:00-15:00
Lõuna 12:00-13:00

A.H.Tammsaare tee 47, Tallinn


Kontakt

Mamibot Maarius

Maarius Tiits

Brändi- ja turundusjuht
maarius@mamibot.ee
+3726864077

Mamibot Ainar

Ainar Klammer

Tootejuht
ainar@mamibot.ee
+3726864077

Mamibot Johann

Johann Saamann

Personalijuht
johann@mamibot.ee
+372 68 64 077

Hendrik Vesi

Robotite hooldus
hooldus@mamibot.ee
+37258580407

Mamibot Kristina

Kristina Laur

Juhi assistent
kristina@mamibot.ee
+3726864077

Mamibot Arles

Arles Kramann

Digiturundusspetsialist
arles@mamibot.ee

Mamibot Helina

Helina Valdre

Tiimijuht
helina@mamibot.ee

Mamibot robottolmuimejad

Heidi Vompa

Soome kliendihaldur
Heidi@mamibot.fi
+358 20 77396209


    Kirjuta meile!





    Goldstar Eesti OÜ

    Ametlik maaletooja Eestis

    Reg. kood: 12327137

    KMKR: EE101633444

    Telefon: +372 6864077

    Hooldus: +372 58580407

    E-mail: info@mamibot.ee

    Aadress: A.H.Tammsaare tee 47, Tallinn 11316

    Avatud: E – R | 09:00-16:00