Contact

Shops

Mamibot kristiine esinduspunkt

Kristiine Shopping Center

Mon-Sun 10:00-21:00

Endla 45, 10615 Tallinn

Mamibot rocca al mare esinduspunkt

Rocca Al Mare Shopping Center

Mon-Sun 10:00-21:00

Paldiski mnt 102, Tallinn

Mamibot Viimsi

Viimsi Shopping Center

Mon-Sat 10:00-21:00, Sun 10:00-19:00

Sõpruse tee 15, Haabneeme

Tartu Mamibot

Tasku Shopping Center

Mon-Sat 10:00-21:00, Sun 10:00-19:00

Turu 2, 51004 Tartu


Mamibot robottolmuimejad

Office/Service Center

Mon-Fri 09:00-16:00

A.H.Tammsaare tee 47, Tallinn


Contact

Mamibot Maarius

Maarius Tiits

Brand and Marketing Manager
maarius@mamibot.ee
+3726864077

Mamibot Ainar

Ainar Klammer

Robots Expert
ainar@mamibot.ee
+3726864077

Mamibot

Johann Saamann

Robots Expert
johann@mamibot.ee
+372 68 64 077

Mamibot robottolmuimejad Mikk

Mikk Merimaa

Robots Maintenance
mikk@mamibot.ee
+37258580407

Mamibot Kristina

Kristina Laur

Manager’s Assistant
kristina@mamibot.ee
+3726864077

Mamibot Arles

 Arles Kramann

Robots Expert
arles@mamibot.ee

Mamibot Helina

 Helina

Robots Expert
helina@mamibot.ee

Mamibot robottolmuimejad #1 main

 Heidi Vompa

Finnish Client Manager
Heidi@mamibot.ee
+358 20 77396209


Write us!





Goldstar Eesti OÜ

Reg. code: 12327137

VAT no: EE101633444

Phone: +372 6864077

Email: info@mamibot.ee

Address: A.H.Tammsaare tee 47, Tallinn 11316

Open: Mon-Fri  |  09:00-16:00