Aknapesu koos aknapesurobotiga

Aknapesu koos aknapesurobotiga

Suve saabudes hakkame märkama, kui mustaks on talve jooksul aknad läinud. Aknate pesemine, eriti siis, kui neid on majapidamises palju, on aeganõudev. Kõige suuremaks murekohaks on raskesti ligipääsetavad aknad. Väljakutseks on see ka esinduspoodidele ja kontoritele, kes seda teenust enamasti sisse ostavad.

 

Selleks on aknapesurobot ideaalne vahend, millega oma aknad puhtaks saada. Lisaks puhastele akendele, saate sellega hoida meeletult palju raha kokku. Aknapesurobot on ühekordne väljaminek ning tänu sellele saate hoida edaspidi aknapesult säästa sadu eurosid. Saate oma aknapesu teostada kasvõi iga nädal, nii püsivad need alati säravpuhtad.

Robotiga tuleb kaasa kaks kollast ja kaks halli lappi, nendega saab rakendada kuiva ja mrja pesu. Kõigepealt tuleb kasutusse võtta kollased lapid. Kollased lapid ei ole mõeldud märjaks pesuks, nende lappidega saab aknad tolmust puhtaks ja lõpptulemus jääb korrektsem. Kollast lappi tuleks kasutada nii kaua, et see rohkem ei määrduks. See tähendab seda, et aken on tolmust puhas ja alustada võib märja pesuga, mida saad teostada halli lapiga.

 

Märja pesu jaoks võib puhastusvahendit pritsida otse halli lapi peale. Soovitatav on pihustada puhastusvahendit laiemale äärele kuus korda ja kitsamale äärele neli korda, kuid samas oleks ideaalne pihustada puhastusvahendit otse klaasile. Sedasi jääb lõpptulemus veelgi korrektsem, sest otse lapile pritsides võib juhtuda, et lapp muutub liiga märjaks, klaasile pritsides võib puhastusvahendit pritsida tunde järgi. Muidugi tuleb lihtsalt silmas pidada, et lapp ei tohiks muutuda liiga märjaks, see võib põhjustada selle, et robot jääb akna külge kinni ning enam ei pese. Mustemate akende puhul võib lasta robotil oma tööd mitu korda järjest teha, kuniks olete tulemusega rahul.

Meie soovitame aknapesuks kasutada aknapesuks aknapesurobotit Schbot Wind X1 – Tutvu tootega

Schbot Wind X1 ametliku kodulehega saab tutvuda siit

Vaata ka tutvustavat videot aknapesurobotist siit

 

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.