Parim tolmuimeja asendus on robottolmuimeja

Parim tolmuimeja asendus on robottolmuimeja

Hooaeg saates oli Mamibot. Saates rääkisime miks peaks igas kodus olema robot abiline ja kas see on tolmuimeja asendus

Eesti kõige populaarsem robotabiline Prevac 670XBR ja selle funktsioonid:

Robotit on kerge seadistada, igaüks saab hakkama. Tööaeg on robotil kuni kaks tundi. Imeb tolmu ja peseb samaaegselt. Aku tühjenedes läheb laadimisjaama ise tagasi. Läheb ka vaipade peale. Must värv ei sobi robottolmuimejatele, nende jaoks on see oht ja sinna peale see ei lähe.

Robotil on Äpp, kust seda juhtida. Lisaks on võimalik robotit ajaliselt programeerida. Las robot töötab siis, kui ise oled tööl või väljaspool kodu ja tule puhtasse koju tagasi.

Mahub ilusti diivanite ja laudade alla. Kergesti puhastatav ja hooldatav. Robottolmuimeja tuleb kolmes eri värvis – Sinises, kuldses ja mustas

Iga robotiga on kaasas 5 aastane garantii, ehk kui midagi peaks juhtuma, ärge muretsege, Mamibot aitab.

Lisaks oli ka saates Exvac 680S mudel.

Exvac 680S – väga usaldusväärne ja alati valmis koristama robot. Kaardistab enda teekonda, et valida kõige efektiivsem teekond ja saavutada parim puhtuse tase. Peseb ja imeb samaaegselt. Äärmiselt vaikne, ainult 55db, ehk vaiksem kui tavaline tolmuimeja. Töökindlus on tema kindel märksõna. Võimalik äppiga ühendada ja juhtida ka siis, kui ise kodus ei asu.

Aknarobot iGlassbot w-120T

Lisaks oli Mamibot aknarobot iGlassbot W-120T saates. Kaardistab kogu akna ja siis hakkab alles puhastama, et saavutada parim efektiivsus. Aknarobot on hea võimalus pääseda tüütust aknapesust, robot teeb Sinu eest töö ära. Aknaid kohe mõnus pesta koos aknarobotiga.

Aknapesurobotil on mitu funktsiooni. Z ja N – versioonid vastavalt aknale saab valida mis pidi aken liigub. Koristus kiirus on 2,5min jooksul 1m2.

Robotil on erinevad puhastuslapid – kollased ja hallid.

Kollased on kasutamiseks esimesena, võtab maha suurema mustuse ja valmistab pinda ette halli lapi jaoks. Kasutada kuiva pinna peal.

Hall lapp on puhastamiseks. Aknapesuvedelikku lasta aknaklaasile ja panna siis robottolmuimeja tööle. Tagab parima tulemuse.

Tööaeg on kuni üks tund. Pärast seda lasta robotil 10 min puhata ja seejärel võib uuesti tööle panna.

Vaata videot, et näha roboteid ka töötamas ja täpsemat tutvustust robotitest või vaata meie kodulehelt.

Tutuvu robotitega www.mamibot.ee ja vaata saadet siit

Mamibot ainuke ametlik maaletooja Eestis. Uus tolmuimeja asendus

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.