Getter Jaani robottolmuimeja kogemus

Getter Jaani robottolmuimeja kogemus

Getter Jaani Mamibot robottolmuimeja kogemus Hooaja saates.

Temal on tänaseks olnud Mamibot Prevac 670XBR pesev robottolmuimeja juba aasta aega. Koera ja lapsega on robot tema elu palju lihtsamaks teinud.

Enam ei pea igapäevaselt koerakarvadest puhastama ja rohkem aega perega olla. Robottolmuimeja peseb ja imeb tolmu tema eest, ehk tal kaks kohustust vähem niigi kiires elus. Võrdleb natuke erinevaid mudeleid ja miks tema on just valinud Prevac 670XBR mudeli.

Prevac 670XBR funktsioonid:

Robotit on kerge seadistada, igaüks saab hakkama. Tööaeg on robotil kuni kaks tundi. Imeb tolmu ja peseb samaaegselt. Aku tühjenedes läheb laadimisjaama ise tagasi. Läheb ka vaipade peale. Must värv ei sobi robottolmuimejatele, nende jaoks on see oht ja sinna peale see ei lähe.

Robotil on Äpp, kust seda juhtida. Lisaks on võimalik robotit ajaliselt programeerida. Las robot töötab siis, kui ise oled tööl või väljaspool kodu ja tule puhtasse koju tagasi.

Mahub ilusti diivanite ja laudade alla. Kergesti puhastatav ja hooldatav. Robottolmuimeja tuleb kolmes eri värvis – Sinises, kuldses ja mustas

Iga robotiga on kaasas 5 aastane garantii, ehk kui midagi peaks juhtuma, ärge muretsege, Mamibot aitab.

Lisaks oli ka saates Exvac 680S mudel.

Exvac 680S – väga usaldusväärne ja alati valmis koristama robot. Kaardistab enda teekonda, et valida kõige efektiivsem teekond ja saavutada parim puhtuse tase. Peseb ja imeb samaaegselt. Äärmiselt vaikne, ainult 55db, ehk vaiksem kui tavaline tolmuimeja. Töökindlus on tema kindel märksõna. Võimalik äppiga ühendada ja juhtida ka siis, kui ise kodus ei asu.

Tutuvu robotitega www.mamibot.ee ja vaata Getter Jaani robottolmuimeja kogemust siit

Mamibot ainuke ametlik maaletooja Eestis.

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.