Prevac 670XBR ja aknarobot telesaates

Prevac 670XBR ja aknarobot telesaates

Mamibot robottolmuimeja Prevac 670XBR ja aknarobot iGlassbot W-120T Hooaja telesaates.

Telesaates näitasime Eesti kõige populaarsemat robottolmuimejat Prevac 670XBR. Räägime saates mis on Prevac roboti funktsioonid, kuidas robotid seadistada ja mida jälgida robotite puhul üldiselt.

Robotit on kerge seadistada, igaüks saab hakkama. Tööaeg on robotil kuni kaks tundi. Imeb tolmu ja peseb samaaegselt. Aku tühjenedes läheb laadimisjaama ise tagasi.

Robotil on Äpp, sealt saab seda juhtida. Lisaks on võimalik robotit ajaliselt programeerida. Pane robot tööle siis kui oled kodust eemal ja tule puhtasse koju tagasi. Kaasa 5-aastane garantii iga robotiga.

Mahub ilusti diivanite ja laudade alla. Kergesti puhastatav ja hooldatav. Robottolmuimeja tuleb kolmes eri värvis – Sinises, kuldses ja mustas

Aknarobot iGlassbot w-120T

Mamibot aknarobot iGlassbot W-120T oli telesaates ka. Kaardistab kogu akna ja siis hakka alles puhastama, et saavutada parim efektiivsus. Aknarobot on hea võimalus pääseda tüütust aknapesust, robot teeb Sinu eest töö ära. Aknaid kohe mõnus pesta koos aknarobotiga.

Aknapesurobotil on mitu funktsiooni. Z ja N – versioonid vastavalt aknale saab valida mis pidi aken liigub. Koristus kiirus on 2,5min jooksul 1m2.

Robotil on erinevad puhastuslapid – kollased ja hallid.

Kollased on kasutamiseks esimesena, võtab maha suurema mustuse ja valmistab pinda ette halli lapi jaoks. Kasutada kuiva pinna peal.

Hall lapp on puhastamiseks. Aknapesuvedelikku lasta aknaklaasile ja panna siis robottolmuimeja tööle. Tagab parima tulemuse.

Tööaeg on kuni üks tund. Pärast seda lasta robotil 10 min puhata ja seejärel võib uuesti tööle panna.

Vaata videot, et näha roboteid ka töötamas ja täpsemat tutvustust robotitest või vaata meie kodulehelt.

Robottolmuimeja telesaates link – Youtube

Mamibot ametlik edasimüüja

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.