Robottolmuimejad Buduaar telesaates 03.10

Robottolmuimejad Buduaar telesaates 03.10

Mamibot robottolmuimejad Buduaar saates kolmandal oktoobris. LINK

Buduaar saates tutvustas koduroboteid meie robotite spetsialist Johann.

Näitasime meie kõige uuemat mudelit Mamibot Exvac 880 Wisor mudelit.
Rääkisime roboti uutest oskustest. Nimelt Wisor kaardistab ümbrust radariga, ehk mõõdab kõike millimeetri täpsusega. See tagab palju efektiivsema puhastuse ja tunneb täpsemalt erinevad toad välja.

Äppist on võimalik täpselt kaardistada keelualasid, seega enam ei sõida robottolmuimeja koerakausidele otsa või õrnadele lillepottidele.

Tegemist on kõige vaiksema robottolmuimeja turul Mamibot 880 wisor helitugevus on kõigest 55db, võimalik ka rahul telekat vaadata samal ajal. Robottolmuimeja muidugi ka peseb ja imeb samaaegselt, kaks koristustööd vähem. Ajasääst vähemalt kaks tundi nädalas.

Mamibot iGlassbot W-120T

Lisaks vaatasime Mamibot aknarobotit iGlassbot W-120T. Mamiboti kõige viimasem ja efektiivseim mudel. Kaardistab kogu aknasuuruse ja teeb terve klaasi puhtaks. Aknarobot on hea võimalus pääseda tüütust aknapesust, robot teeb Sinu eest töö ära. Parim võimalus aken kergelt puhtaks saada.

Aknapesurobotil on mitu funktsiooni. Z ja N – versioonid vastavalt aknale saab valida mis pidi aken liigub. Koristus kiirus on 2,5min jooksul 1m2.

Robotil on erinevad puhastuslapid – kollased ja hallid.

Kollased on kasutamiseks esimesena, võtab maha suurema mustuse ja valmistab pinda ette halli lapi jaoks. Kasutada kuiva pinna peal.

Hall lapp on puhastamiseks. Aknapesuvedelikku lasta aknaklaasile ja panna siis robottolmuimeja tööle. Tagab parima tulemuse.

Tööaeg on kuni üks tund. Pärast seda lasta robotil 10 min puhata ja seejärel võib uuesti tööle panna.

Vaata videot, et näha roboteid ka töötamas ja täpsemat tutvustust robotitest või vaata meie kodulehelt.

Robottolmuimejad Buduaar telesaates koos Helen Adamsoniga.

Väärtusta enda aega, võta kodurobot juba täna.

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.