Mida jälgida robottolmuimejat valides – Mamibot Hooaja saates

Mida jälgida robottolmuimejat valides – Mamibot Hooaja saates

Mida jälgida robottolmuimejat valides. Otsustamine võib keeruline olla, aga me aitame välja.

Hooaja saade käis meil külas Kristiine keskuse müügipunktis ja Maarius tutvustas meie Exvac 880 Wisorit ja aknarobotit.

Erinevaid punkte mida robottolmuimejat valides on palju. Meie tutvustame mõnda olulist punkti, mis aitab Sinul otsustada.

Jälgi kust ostad robottolmuimeja.

Tihti peale arvatakse, et robottolmuimeja on nagu iga teinegi kodumasin, ostad ja järgmised 5 aastat töötab muretult. Kahjuks nii see päris ei ole, sest robot töötab igapäevaselt mitu tundi, ehk töötunde ja kilomeetreid kulub väga palju iga kuiselt. See toob kaasa ka paljude osade kulumise või roboti katki minemise. Siin kohal jälgi millist garantiid müüja pakub ja kas on saadaval ka varuosasid. Meie Mamibotis anname kaasa 5 aastase garantii ja kõik varuosad on ilusti saadavad meie müügipunktides ja e-poes.

Kas on olemas äpp.

Tundub väike asi, aga tegelt anna palju võimalusi juurde, eriti vingematel masinatel. Äppist saab seadistada kellaja millal robot töötab, jälgida kaardi pealt kus robot asub või mis osa on koristatud. Wisori puhul saab märkida ka keelualasid, kuhu robot ei tohiks minna. Äppist saab ka valida pesemisfunktsiooni tugevuse ja kodust eemal olles panna roboti koristama. Mamibotil on olemas kõikidel robotitel oma äpp, et saada parim

Roboti pesemisfunktsioon

Jälgi kas robotil on ka olemas pesemisfunktsioon, et saada robotist maksimum. Kõik Mamiboti robotttolmuimejad pesevad ja imevad tolmu samaaegselt, selles kategoorias on nad üks väheseid.. Selleks on robotil veepaak koos tolmupaagiga.
Mida jälgida robottolmuimejat valides

Aknarobot iGlassbot W-120T

Praegustel külmade ja tuuliste ilmadega enam õue palju ei kipu, veel vähem aknaid pesema. Siin aitabki Mamiboti aknarobot, mis töötab ka praeguste ilmadega. Vaja on külmakindlat aknapesuvedelikku ja robot peseb Sinu eest aknad ära, ka talvel.

Vaata mida jälgida robottolmuimejat valides Hooaja saatest- Youtube

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.