Mamibot robottolmuimeja Hooaeg saates

Mamibot robottolmuimeja Hooaeg saates

Mamibot robottolmuimeja 9. novembril 2019 saates Hooaeg. Saates näitame robottolmuimejat Mamibot Prevac 650XBR (praegu on tulnud välja täiustatud mudel Prevac 670XBR), Mamibot Exvac 680S ja aknapesurobot iGlassbot W-120T.
Näitame mis on robotite plussid ja miinused, kuidas need teevad elu kergemaks ja mis on nende funktsioonid. Vaatame mis erinevused on robotitel. Tutvustame kuidas ja kui tihti üldse tuleks robotit hooldada. Meie robottolmuimejad lähevad ka ilusti vaipadele ja üle lävepakkude, ehk pääsevad igasse ilma probleemideta.

Exvac 680 kaardistab kogu maja ja on võimalik juhtida äppist. Kõige vaiksem robot saadaval, helitugevus kuni 55dB, ehk kasutada saab ka siis, kui oled kodus. Mahub ilusti diivanite alla, koht, kuhu isegi tolmuimejaga on ebamugav pääseda. Robottolmuimeja peseb ja imeb tolmu samaaegselt, ehk kaks tüütut tegevust vähem. Sobilik suurematesse korteritesse ja majadesse.

Prevac 650XBR on usin tööloom, peseb ja imeb tolmu samaaegselt. Töötab kuni akut on ja aku tühjenedes leiab kodu ise üles. Võimalik äppist juhtida ja võimalus sobilik tööaeg valida. Sobilik korteritesse, sest koristusala on väiksem ja puudub kaardistus võimalus. Nädalas säästab vähemalt 30 minutit koristuselt.

Aknapesurobotil näitame millised on roboti funktsioonid, mida tuleb silmas pidada ja millistele akendele on need sobilikud. Tutvustame kuidas robotit kasutada, kuidas tööle panna ja milliseid lappe millal kasutada. Vaatame kuidas äppist juhtida robotaknapesurit.

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.