Kuidas saab Mamibot hakkama lemmikloomadega ja nende karvadega?

tolmuimeja koeraga

Kuidas saab Mamibot hakkama lemmikloomadega ja nende karvadega?

Kuidas saab hakkama Mamibot robottolmuimeja lemmiklooma karvadega, on iga looma omaniku esimene küsimus. Tuleb mõelda, kui pikakarvaline on loom, kui palju ta karvu ajab, kas tegemist on kassi või koeraga. Vastavalt sellele saab valida enda kodu jaoks õige roboti.

Koerakarvad

Koerte puhul soovitame Teile kindlasti meie lipulaeva ehk ExVac 880 Wisor.

Sellel mudelil on kõige tugevam imemisvõimsus ja samuti on tal väga mahukas tolmukarp.

Imemisvõimsus on sellel robotil 2880Pa ja tolmupaaki mahub 600ml koerakarvu. Võrreldes teistega robotitega: PreVac 670 XBR imemisvõimsus on 2000Pa ja tolmupaaki mahub 600ml koerakarvu, ExVac 680S imemisvõimsus on 2600Pa ja tolmupaaki mahub samuti 600ml koerakarvu,

Lisaks loomakarvadele tekitavad peavalu porised käpajäljed ja siinkohal tulevad appi tolmuimejate mahukad veepaagi. ExVac 880 Wisori ning ExVac 680S veepaagid on robottolmuimejatest kõige mahukamad, 370ml. Lisaks sellele, et veepaak on väga mahukas, saab ka selle mudeli puhja ul reguleerida veesurvet.
Soovi korral saate äpist valida Mamibotile ka märjema pesu, mis sel juhul tähendab seda, et veepaagist hakkab vett rohkem läbi tulema.

Kassikarvad

Pikakarvaliste kasside puhul soovitame Teile ExVac 680S mudelit. Sellel roboti imemisvõimsus on 2600Pa ja samuti saab ka selle robottolmuimeja puhul reguleerida veesurvet.

Lühikarvaliste kasside puhul sobib aga hoopis meie PreVac670 XBR mudeleid. Imemisvõimsus on sellel tolmuimejal 2000Pa ja tolmupaaki mahub samuti 300ml kassikarvu.

Robottolmuimeja puhastus ja hoolduswisor

Lemmikloomi omades tuleks puhastust ja hooldust teha vähemalt kaks korda nädalas. Puhastada tuleks kindlasti tolmupaak, küljeharjaseid, põhiharjast ja pilk tuleks peale visata ka ratastel. Kuna rataste vahele kogunevad karvad, on oluline neid puhastada. Seda on väga mugav teha ka tavalise tolmuimejaga, sest nii saab need maksimaalselt puhtaks.

 

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.