Maikuu kampaania

Jaga seda postitust

Maikuu kampaania

Maikuu on kampaaniakuu ning ostjate vahel lähevad loosi eriti magusad auhinnad! Loosi läheb 1500€ väärtuses auhindu.

Perioodil 3.05-31.05robottolmuimeja ning aknapesurobotiostjate vahel läheb loosi Kitchenaid köögikombain,
2×100€ Goldtime kinkekaarti ning 10x roboti hooldust, et edaspidi oma roboti eest ise hoolt kandma ei peaks!

Kampaania kehtib meie e-poest kui ka müügipunktidest roboti soetanud ostjate vahel!

Kokku on kampaanial 13 võitjat.

 

PS: KAMPAANIA EI KEHTI TARVIKUTELE.

 

kitchenaid kampaania mai

Kitchenaid köögikombain 5KSM175PS: Ikooniline, ajatu, elegantne ja voolujooneline disain tõstetava ümara ülaosaga. Lihtne puhastada ja kasutada. Ainulaadne planetaarne liikumine, kiire ja põhjalik segamine.

Kaasa tulevad standardtarvikud: 4,8 L kauss 5K5THSBP, 3L kauss 5KB3SS. Pritsmekaitse 5KN1PS. 6 traadiga vispel K45WW. Segamismõla K5THCB. Silikoonäärega klopits 5KFE5T. Tainakonks K45DH.

Roboti hooldusesse (tavahind 100€) kuulub roboti üleüldine puhastus, harjaste vahetus ning uued lapid.

 

 

 

KAMPAANIAS OSALEMINE:

Kampaania periood on 3.05-31.05, kehtib meie e-poest kui ka müügipunktidest roboti soetanud ostjate vahel! Kampaania toimub Mamibot Eesti ametlikul lehel. Kokku on 13 võitjat. Kampaania koguväärtus on 1500€.

Kampaanias osalemiseks tuleb soetada Mamiboti ükskõik milline robottolmuimeja või aknapesurobot, mille saad soetada meie e-poestmamibot.ee või müügipunktidest (Ülemiste, Rocca, Kristiine Tartu Tasku, Pärnu Port Artur ning Narva Astri keskustest) ning on kajastatud Mamibot Eesti ametlikul Facebooki ning Instagrami lehele. Kõik antud perioodil roboti soetanud inimesed osalevad loosis automaatselt.

Juuni alguses teavitatakse võitjaid võidust e-kirja või sotsiaalmeedia teel ja lepitakse kokku auhinna kättesaamise viis (vastavalt auhinna tüübile, kas pakiautomaadiga saatmine, võitjad lähevad meie müügipunkti või tulevad meie kontorisse Tammsaare Ärimajja auhinnale järele). Võitjate nõusoleku korral avaldatakse tema nimi ka Facebooki lehel.

Kampaania käigus kampaanias osaleja poolt võidetud auhinda ei asendata võitjate nõudmisel teist liiki auhindadega ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas ega kinkekaardina.
Kui Mamibotil ei ole võimalik auhinna võitjatega ühendust saada (osalejad on kirja pannud vale e-posti aadressi või ei vasta auhinnast teavitavale kirjale 10 päeva jooksul), loositakse välja uus auhinnavõitja.