Robotid – uue aja moodsad koristusmasinad

kodurobotid

Robotid – uue aja moodsad koristusmasinad

Igapäevaelu läheb üha kiiremaks ja aega koduste toimetuste jaoks jääb vähemaks. Kuller toob toitu, nõudepesumasin puhastab mustad nõud, aga miks siis endiselt ise tolmuimejaga põrandaid puhastad? Enam ei pea aega raiskama lärmakate ja raskete tolmuimejate peale, sest appi tulevad kodurobotid! Või kas neist ikka on abi?

Robottolmuimejad on viimaste aastatega leidnud tee paljude eestlaste kodudesse. Algsetest robotitest on uued mudelid oluliselt efektiivsemad ning tänu sellele usaldatakse oma kodu põrandate korrashoid meelsamini robotabiliste vastutada. Valik võib aga silme eest kirjuks võtta ning hinnad erinevad sama suurelt kui palganumbrid. Mamibot brändi esindaja Maarius Tiits annab nõu, mida jälgida roboti valikul.

Lisafunktsioonid

Kuna erinevaid mudeleid on palju, varieeruvad ka funktsioonid. Mamibot PreVac650 peseb lisaks tolmuimemisele ka põranda ära, mida paljud mudelid ei tee. See säästab omanikku veel ühest kodusest toimetusest, mille asemel saab nautida koosolemist pere või sõpradega. Kindlasti on mugav ka ühenduvus telefoniga. Nii saad teel koju juba roboti koristama panna, et saaksid saabuda puhtasse pestud koju.

Lisaväärtused

Erinevad tootjad pakuvad erinevaid hüvesid. Mamiboti suureks plussiks on lisaks eelnevatele punktidele ka pikk viieaastane garantii. “Ükski teine pakkuja seda täna Eestis ilma lisarahata ei paku,” kommenteerib Tiits. See annab kindlustunde uuele omanikule, et tegi hea ostu.

Hästi valitud robotist koduabiline hoiab kokku aega ja energiat ning on abiks igas majapidamises. Erinevad andurid teevad masina ohutuks liiklejaks ka keeruliste planeeringute puhul. Kui oled tutvumas robotist abilistega ning soovid lisainfot, konsulteeri spetsialistiga, kes aitab leida ideaalse masina.

Loe tervet artiklit siit: https://www.postimees.ee/6812081/robotid-uue-aja-moodsad-koristusmasinad

Tutvustame artiklis Mamibot Prevac 650. Praeguseks on väljas uus ja täiustatud mudel Prevac 670XBR. Tutvu valikuga siit

Kodurobotid väärtustavad sinu aega.

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.