Robottolmuimejate hoolduspaketid

Robottolmuimejate hoolduspaketid

Mamiboti robottolmuimejad on meie igapäevased abilised ning oma roboti eluea pikendamiseks on oluline seda korralikult hooldada. Robotit tuleks hooldada kodustes tingimustes iganädalaselt, kuid kuna robotid töötavad igapäevaselt ja puutuvad tolmuga koguaeg kokku, siis tihti satub tolm ja mustus kohtadesse kuhu enam koduste vahenditega kergelt ei pääse. Meie soovitame tuua roboti vähemalt kord aastas hooldusesse, et tagada koduabilise pikk eluiga ja eemaldada mustus kohtadest kuhu ise ligi ei pääse.
Keerulisemate hoolduste või küsimuste puhul pöörduda meie spetsialistide poole, kes saavad Teile abiks olla.

 

Tutvu erinevate robottolmuimejate hoolduspakettidega ja too meie spetsialistide hoolde:

Pakett: Sisaldab: Hind
Väline puhastus Sisaldab Sinu roboti põhjalikku tolmust puhastamist väliselt. Karvade eemaldamine ja roboti visuaalne kontroll. Kliendile lähenevate vigade teatamisest. Sobilik Mamibot ja Schbot robotitele 25€
Põhjalik puhastus + lisaharjased Sisaldab roboti põhjalikku tolmust puhastamist väliselt ja sisemiselt. Robot võetakse lahti ja puhastatakse tolmust täielikult. Lisatakse juurde uued küljeharjased. Sobilik Mamibot ja Schbot robotitele 49€
Täishooldus Sisaldab roboti põhjalikku tolmust puhastamist väliselt ja sisemiselt. Robot võetakse lahti ja puhastatakse tolmust täielikult.
Tehakse diagnostika ja kontrollitakse kas veakoode on.
Lisatakse juurde küljeharjased, põhiharjased, uus pesulapp. Sobilik Mamibot ja Schbot robotitele

99€

 

Tuues roboti hooldusesse on võimalus soetada juurde tarvikute komplekt soodsama hinnaga:
Exvac ja Schbot robotite suur tarvikute komplekt – 80€, tavahind 99€(sisaldab: küljeharjased, põhihari, pesemislapp, HEPA filtrite komplekt)
Prevac tarvikute komplekt – 60€, tavahind 79€ (sisaldab: küljeharjased, põhihari, kummist hari, pesemislapp, uus filter)

Kindlasti loe ka artiklit kuidas hooldada robottolmuimejat SIIT ja hoia enda robot pikaajaliselt tervena.

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.