Mamibot Hooaja saates

Mamibot Hooaja saates

Mamibot robottolmuimejad olid septembri Hooaja saates.

Näitasime saates meie uusimat robottolmuimejat Mamibot Exvac Wisor 880. Mudel tuli välja aastal 2020.
Wisor kaardistab maja radariga, ehk mõõdab kõike millimeetri täpsusega ja salvestab järgmiseks koristuseks. Robottolmuimeja peseb põrandat ja imeb tolmu samaaegselt. Kaks tüütut tegevust vähem.
Ühe laadimisega on koristusaeg peaaegu kaks tundi ja selle ajaga jõuab ilusti ka 200 ruutmeetrise kodu ära puhastada. Kõige vaiksem robot saadaval, ainult 55dB. Lisaks võimalus äppis kaardistada keelualasid ja juhtida. Saad roboti tööle panna ka siis, kui ise kodus ei viibi. Mahub kõrgemate diivanite ja laudade alla – kõrgus 9,8 cm. Sobib hästi ka koerte ja kassidega kodudesse, kõik karvad puhastab ilusti ära.
Lemmikloomade olemasolul tuleks tihedamini, paar korda nädalas puhastada tolmupaaki, et saavutada parim koristustulemus
Väga tugeva imamisvõimsusega, ehk imeb tolmu ka vaipadelt. HEPA-filtriga, sobilik ka allergikutele. Äppist juhitav ja seadistatav, ajaliselt reguleeritav.

Vaata saadet järgi ja tutvu kuidas robotit hooldada, kui tihti hooldada, mida tuleks silmas pidades robotit valides ja millisesse koju on sobilik robot võtta.

Boonuseks tutvustame Hooaja saates meie aknarobotit Mamibot iGlassbot W-120T. Vaatame saates kuidas aknapesurobot töötab, millised on tema funktsioonid, kui tihti tuleks aknaid pesta robotiga ja millistele akendele on sobilikud.
Tutvustame erinevaid funktsioone ja milliseid pesemislappe ja pesemisfunktsioone kasutada millal.

Mamibot kodurobotid – Väärtustame Sinu kodust vaba aega.

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.