Mamibot robottolmuimejad Hooaeg telesaates

Mamibot robottolmuimejad Hooaeg telesaates

Mamibot robottolmuimejad Hooaeg telesaates.

Hooaeg telesaates tutvustasime meie populaarsemat koduabilist Mamibot Prevac 670XBR ja meie kõige uuemat mudelit Wisor 880 robottolmuimejat. Näitasime mis isendid on robot koduabilised ja kuidas need Sinu elu kergemaks saavad teha. Saadaval ka aknarobot, et aknad läigiks aastaringselt.

Kevadeks kodu puhtaks.

Saates räägime:

  • Vaatame mida jälgida roboti valimisel, eriti kodu puhul.
  • Mis on robotite erinevad funktsioonid ja kuidas neid kasutada.
  • Miks valida aastal 2021. endale robotabiline.
  • Saates näeme kuidas hooldada koduabilist ja kuidas tagada pikaajalisem tööaeg.

Kõiki meie koduroboteid on imelihtne kodus valmis panna. Tööaeg on robotite kuni kaks tundi või natuke peale. Meie robotid pesevad ja imevad tolmu samaaegselt, ehk kaks tööd vähem. Kui aku saab tühjaks, leiab robot kodu ise üles.

Robotid on äppi teel juhitavad ja seadistatavad. Lisaks on võimalik robotit ajaliselt programmeerida. Pane robot tööle siis kui oled kodust eemal ja tule puhtasse koju tagasi. Iga robotiga anname kaasa 5-aastane garantii, ehk Sina ei pea enam muretsema, kui temaga juhtub midagi.

Robotid mahuvad diivanite, laudade alla. Neid on kerge puhastada ja hooldada. Kvaliteetse puhastuse tagamiseks tasub neid regulaarselt puhastada ja hooldada.

Robottolmuimeja Prevac 670 XBR kuldne ja Wisor 880.

Robottolmuimejad telesaates – Mamibot robotid jõuavad kõikjale

Vaata saateklippi, et näha täpsemalt kuidas robotid tegutsevad ja milliseid nad ka välja näevad. Kas ikka sobib Sinu koju. Tutvu meie kodulehel teiste valikutega ja tee enda elu tunduvalt lihtsamaks.

Robottolmuimeja Hooaeg telesaate klipp – Youtube

Mamibot ainuke ametlik edasimüüja Eestis. Pakume kõiki varuosasid ja hooldust kiirelt Eestis kohapeal. Eesti kõige suurem ja tuntum edasimüüja.

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.