Mamibot robottolmuimejad Buduaar telesaates

Mamibot robottolmuimejad Buduaar telesaates

Mamibot Prevac 670XBR ja Wisor 880 Buduaar telesaates

Tutvustasime Mamibot Prevac 670XBR ja Wisor 880 robottolmuimejat. Vaatame mida jälgida roboti valimisel, mis on robotite erinevad funktsioonid ja miks üldse valida robotit. Vaatame kuidas hooldada robottolmuimejat ja kuidas tasub hoida enda uut sõpra.

Kõiki meie roboteid on kerge seadistada. Tööaeg on robotite kuni kaks tundi. Kõik meie robotid pesevad ja imevad tolmu samaaegselt. Aku tühjenedes läheb laadimisjaama ise tagasi.

Robotid on äppi teel juhitavad ja seadistatavad. Lisaks on võimalik robotit ajaliselt programmeerida. Pane robot tööle siis kui oled kodust eemal ja tule puhtasse koju tagasi. Kaasa 5-aastane garantii iga robotiga.

Mahub ilusti diivanite ja laudade alla. Kergesti puhastatav ja hooldatav.

Robottolmuimeja Prevac 670 XBR kuldne ja Wisor 880

Aknarobot iGlassbot w-120T

Mamibot aknarobot iGlassbot W-120T oli saates. Kaardistab kogu akna ja alustab puhastamisega, et saavutada parim efektiivsus. Aknarobot on hea võimalus pääseda tüütust aknapesust, robot teeb Sinu eest töö ära. Aknaid kohe mõnus pesta koos aknarobotiga.

Aknapesurobotil on mitu funktsiooni. Z ja N – versioonid vastavalt aknale saad valida. Koristuse kiirus on 2,5min jooksul 1m2.

Robotil on erinevad puhastuslapid – kollased ja hallid.

Kollased on kasutamiseks esimesena, võtab maha suurema mustuse ja valmistab pinda ette halli lapi jaoks. Kasutada kuiva pinna peal.

Hall lapp on puhastamiseks. Aknapesuvedelikku lasta aknaklaasile ja panna siis robottolmuimeja tööle. Tagab parima tulemuse.

Tööaeg on kuni üks tund. Pärast seda lasta robotil 10 min puhata ja seejärel võib uuesti tööle panna.

Vaata videot, et näha roboteid ka töötamas ja täpsemat tutvustust robotitest või vaata meie kodulehelt.

Robottolmuimeja Buduaar telesaates link – Youtube

Mamibot ametlik edasimüüja Eestis

Jaga seda postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.